1920x100 firma

Nasze Happy English to nie tylko firma językowa, ale również rodzaj wspólnoty, którą wszyscy tworzymy, wspólnota ludzi, którzy z czasem stali się znajomymi, a nawet przyjaciółmi. Dlatego pozwalam sobie napisać wpis bardziej osobisty na temat tego co może będzie od września w firmie. 

 OK, prawda jest taka, że nikt nie zna dobrej odpowiedzi w zakresie pandemii. Nie wiemy kiedy pandemia się skończy, jaka będzie ilość testów robionych w kraju, co może nam powiedzieć czy jesteśmy zdrowi, nie wiemy czy i kiedy przyjdzie druga fala, itd. itp.

Wiecie również, że od lat opiekuję się chorą mamą, której zdrowie, powiedzmy sobie jasno, raczej się nie polepsza, a wręcz przeciwnie. Potrzebuje więcej uwagi i opieki, a ja, wbrew niektórym "dobrym radom" znajomych, nie oddam jej w ręce tzw opieki społecznej.

Czyli sytuacja dwojako jest niepewna, a decyzje dotyczące przyszłego roku szkolnego trzeba podjąć ( prowadząc rozsądną politykę firmy).

Myślę więc,że będzie fair w stosunku do Was i przyszłych kursantów, jeśli zrobię tak:

- zajęcia grupowe od września / października będą się odbywać tylko online,( nie tylko ze względów prywatnych, ale również nie będę mogła zagwarantować odpowiedniej odległości między członkami grup)

- większość zajęć indywidualnych też będzie online, ( w przypadku lekcji indywidualnych, o ile stan epidemiologiczny w kraju i moja sytuacja prywatna będą optymistyczne, będę rozważać część zajęć indywidualnych sposobem stacjonarnym, ta kwestia do dalszego przemyślenia). *

Ceny zajęć online pozostaną takie jak w roku szkolnym 2019/2020. Rachunki będą wypisywane raz na miesiąc, do odbioru we wcześniej ustalony sposób. Płatności za zajęcia online - przelewem na konto lub blikiem na telefon lub inną aplikacją o której jeszcze nie myślałam.

Wiem, że dużo osób nie jest przyzwyczajona do pracy online, choć muszę powiedzieć, że ta forma nauki jest zupełnie "spoko", bez problemów można uczyć się wszystkiego tego, czym zajmujemy się na zajęciach stacjonarnych. Ba! nawet można plotkować, co bardzo lubicie ;))

Zdaję sobie również sprawę, że sytuacja niektórych z Was mogła się już zmienić lub zmieni się w związku z pandemią.

Dlatego, żeby być fair w stosunku do mnie, ale też, chcąc zapewnić jak najlepsze zajęcia online ( będę musiała podjąć pewne decyzje finansowe z tym związane ), poproszę Wszystkich o dogłębne przemyślenie czy będziecie dalej uczestniczyć w zajęciach. O informację poproszę w wygodny dla Was sposób.

 

* Oczywiście, jeśli wszystkie czynniki się zmienią, wrócimy do zajęć stacjonarnych

Jasne jest, że kocham Was wszystkich, bez względu na podjętą decyzję.