1920x100 firma

Jestem z Wami od 18 lat - Dziękuję!

"HAPPY ENGLISH" - Brygida Biedroń, działa dla Was od stycznia 2002 roku.  Prowadzę kursy grupowe i indywidualne dla osób pragnących nie tylko nauczyć się języka angielskiego, ale również chcących bliżej poznać kulturę i zwyczaje krajów anglojęzycznych. W większości bazuję na wiedzy i materiałach z takich mediów jak CNN, BBC i New York Times, ale korzystam też z wielu materiałów sprowadzanych specjalnie dla moich kursantów ze szkół na całym świecie.

Kursy dla maturzystów a także FCE i TELC

Od wielu lat prowadzę kursy dla maturzystów i osób zdających egzaminy FCE lub TELC i mogę się pochwalić stuprocentową zdawalnością.
Posiadam międzynarodowy certyfikat nauczycielski CELTA, uprawniający mnie do nauczania w szkołach na całym świecie. Od wielu lat współpracowałam lub współpracuję z wieloma firmami i szkołami na terenie Oświęcimia.
Współpracowałam też ze szkołą językową na Taiwanie, ucząc angielskeigo jako wolontariusz.

 

Coś więcej niż język

"HAPPY ENGLISH" to nie tylko język angielski, "HAPPY ENGLISH" to tolerancja, różnorodność i bycie otwartym  na innych.
Dlatego zapraszam do świata "HAPPY ENGLISH", gdzie nauka języka łączy się z miłą atmosferą i gdzie nikt nie czuje się wykluczony.

Tłumaczenia pisemne oraz ustne

"HAPPY ENGLISH" zajmuje się również pisemnymi tłumaczeniami ( nieprzysięgłymi), jak również tłumaczeniami dla grup odwiedzających Oświęcim i region. 

Początki firmy "HAPPY ENGLISH"

Początki mojej firmy związane są z dogłębnym pragnieniem podzielenia się wiedzą z innymi, chęcią nauczenia ludzi języka angielskiego i poznania Świata przez pryzmat tego języka. Dlatego staram się nie tylko nauczać języka angielskiego, ale i mówić o ważnych sprawach dotyczących nas wszystkich, bez względu na to, gdzie mieszkamy. "HAPPY ENGLISH" jest o ludziach i dla ludzi.

Każda osoba jest ważna

W Happy English każda osoba jest ważna. Każdy jest proszony o bycie osobą otwartą na problemy świata. Bazując na materiałach z CNN, BBC i innych znakomitych portali dziennikarskich, możemy pogłębiać znajomość języka angielskiego poprzez komentowanie wydarzeń dnia codziennego. Możemy omawiać bieżące sprawy i wydawać własne opinie na ich temat.

Dołącz więc do świata "HAPPY ENGLISH" i bądź częścią zespołu wspaniałych ludzi, którzy starają się zrobić COŚ dla Świata.