1920x100 firma

Cześć! 

Miło mi Was powitać. Starych kursantów, którzy są ze mną od lat stanowiąc rodzinę Happy English. Kursantów, którzy dołączyli do mnie w ostatnim roku i są  źródłem mojej radości oraz wszystkich tych, którzy tak chętnie zgłaszają się na zajęcia w możliwie szybko nadchodzącym terminie. Jest to dla mnie bardzo miłe, że Happy English- Brygida Biedroń już od prawie 20 lat cieszy się takim zainteresowaniem.

  Jak wszyscy doświadczamy, już od ponad roku żyjemy w pandemii, mając jej dość na różne sposoby, co oczywiście jest zrozumiałe. Kolejny raz stanęłam przed podjęciem ważnej decyzji dotyczącej nadchodzącego roku szkolnego i sposobu prowadzenia zajęć. Niestety, dalej jest bardzo ciężko stwierdzić - specjalistom, a co dopiero nam- w jakim kierunku to wszystko będzie szło. Trzecia fala pandemii dalej szaleje, spodziewane są nowe warianty wirusa i kolejne fale choroby. Szczepienia się rozkręcają co rokuje pozytywnie na przyszłość, choć nie wiadomo ile osób będzie się chciało zaszczepić. 

 Zawsze uważałam, że polityka mojej firmy powinna być klarowna i przedstawiona wcześniej, żeby wszyscy mogli się zastanowić i podjąć swoje decyzje na przyszłość.

images

 

 

Biorąc pod uwagę dobro i bezpieczeństwo swoje i Was, będąc po licznych rozmowach z moimi kursantami, decyduję się na dalsze prowadzenie zajęć online, przynajmniej do końca roku 2021.

Jeśli sytuacja się zmieni na lepsze i rzeczywiście pandemia się wygasi, wiedząc, że część z Was będzie wolała wrócić do nauki stacjonarnej, od stycznia 2022 wrócę do zajęć stacjonarnych przez 2 - 3 dni w tygodniu, w zależności od zainteresowania tym typem zajęć.

Jednak chcę powiedzieć, że większość zaakceptowała pozytywne strony lekcji online, takie jak bycie w zaciszu swojego domu i możliwość lepszego skoncentrowania się, brak potrzeby dojazdu na zajęcia, co jest wielką oszczędnością czasu, możliwość nauki w mojej firmie dla osób z innych miast i krajów. Dlatego będę chciała żeby lekcje online zostały w znacznej części w ofercie firmy.

Z pewnością wszystkie zajęcia dopołudniowe będą prowadzone tylko online, co jest związane z moim " kursowaniem" między firmą a domem, jest to męczące i pochłania czas. Będzie możliwość odbycia lekcji stacjonarnych raz na miesiąc, jeśli ktoś będzie miał taką potrzebę spotkania się.

Zachęcona przez wiele osób, wprowadzam też nową formę zajęć dodatkowych - konwersacji, tzw. " Saturday English Walks" - sobotnie spacery z jedną lub do trzech osób, podczas których mówimy tylko po angielsku. 

Dla przejrzystości sytuacji, będę wdzięczna jak spojrzycie jeszcze raz na cennik i regulamin firmy.

Ilość wolnych miejsc na nowy rok szkolny jest już bardzo ograniczona, proszę więc o podjęcie szybkiej decyzji dotyczącej zajęć w przyszłym roku szkolnym.