1920x100 firma

 

Witajcie! 

Uwaga, uwaga! 

Przypominam, że oprócz zajęć, które wcześniej już zdecydowaliśmy się odrabiać z kursantami, reszta zajęć jest odwołana, robimy sobie wolne, około pierwszo-listopadowe. 

Jak zawsze troche udało nam się zdziałać w zeszłym tygodniu. Gramatyka i słuchanie, mówienie. Wszyscy byli super przygotowani i pełni entuzjazmu. 

Dorośli - słuchanie tekstu o e-readers, czyli czytnikach e-książek. Dyskusja na temat czytania była bezcenna. 

Młodzież starsza - spędziliśmy trochę czasu koncentrując się na stwierdzeniu ' have something done', a potem dali czadu i rozwalili mnie w skrablach, oczywiście po angliesku. Sama już nie wiem skąd młodzież zna tyle słówek? Cool

Młodzież młodsza - oh, tu po przypomnieniu czasu Past Simple, przyszedł czas na ćwiczenia, szło nieźle, choć do pełni szczęścia brakowało mi znajomości form przeszłych czasowników nierególarnych. Doszłiśmy jednak do porozumienia, że od następnych zajęć młodziaki- słodziaki już będą kumać czaczę. 

Dzieci - powtórka Present Simple. Nic więcej nie dodam, bo nie ma co. 

W piątek obchodzony był tzw. tęczowy piątek, oczywiście nie muszę zapewniać, że wspieram moich kursantów należących do LGBTQ. Zawsze możecie się czuć w Happy English i w moim towarzystwie sobą, kocham Was i szanuję. Happy English Brgida Biedroń to nie tylko nauka języka, ale również promocja akceptacji i tolerancji. Miejsce bezpieczne dla wszystkich, bez względu na orjętację seksualną, kolor sóry, czy jakikolwiek inny czynnik.