1920x100 firma

Kochani,

dalej mamy poważną sytuację związaną z pandemią koronawirusu.

Jak dobrze wiecie ważne jest stosowanie dystansowania, social distancing, powinniśmy wszyscy zachować największy możliwy spokój, ale również ostrożność.

Dlatego też, nie będę prowadziła zajęć stacjonarnych do momentu kiedy  rząd będzie sugerował zamknięcie szkół i innych biznesów.

Jeżeli ta sytuacja będzie dalej trwać i zajęcia stacjonarne nie będą mogły być prowadzone, oczywiście wszystkie wpłacone opłaty za lekcje, które się nie odbyły, będą Wam zwrócone.

Pamiętajcie, że zawsze istnieje możliwość prowadzenia lekcji online. Rozumiem jednak, że pewnie większość z Was, w tym trudnym okresie, nie myśli jednak o nauce. Kto jednak będzie chciał z takiej formy skorzystać, proszę o kontakt.

Proszę Was również, dbajcie o siebie, dbajcie o innych, bądźcie odpowiedzialni. Jednak, nie poddajcie się negatywnym myślom, które kiedyś Was dopadną.

Miejmy nadzieję, że po tym wszystkim my będziemy lepsi, świat będzie lepszy, a my wszyscy znowu się spotkamy, przywitamy jak dawniej, obejmiemy się i będziemy doceniać, że siebie spotkaliśmy. Stay safe!